توقف
🔸 بازدید فرماندارایلام و مدیرکل راه و شهرسازی از پروژه های راهسازی سیوان
پروژه راهسازی بخش سیوان

🔸 بازدید فرماندارایلام و مدیرکل راه و شهرسازی از پروژه های راهسازی سیوان

🔸 بازدید فرماندارایلام و مدیرکل راه و شهرسازی از پروژه های راهسازی سیوان 🔹 گراوند فرماندار ایلام و کاظمی مدیرکل راه و شهرسازی استان به همراه بخشدار از دو پروژه کله کبود و سه راهی ایلام-ملکشاهی-میشخاص بازدید کردند 🔸در این بازدید فرماندار ایلام با اشاره به اختصاص اعتبار لازم برای هر دو پروژه بر تسریع در روند اجرای این پروژه ها تاکید کرد. 🔹 مدیر کل راه و شهرسازی استان نیز گفت : تمام تلاش خود را برای به پایان رساندن پروژه های مذکور به کار خواهیم بست. 🔸 بخشدار سیوان نیز ضمن تشکر از تلاش های فرماندار ایلام و مدیرکل راه و شهرسازی گفت: اصلی ترین زیرساخت توسعه بخش گسترش راه است، بخش سیوان ظرفیت و پتانسیل بالایی در جذب گردشگر و توسعه باغات و کشاورزی دارد که در صورت تکمیل راه این مهم دست یافتنی می شود. 🔹گفتنی است در طول یکماه گذشته این پنجمین حضور فرماندار در بخش و تلاش برای حل مشکلات است.

جلسه با معارضان محلی  پروژه های راهسازی بخش سیوان
مردم بزرگ کارهای بزرگ می کنند‍ ‍

جلسه با معارضان محلی پروژه های راهسازی بخش سیوان

فرماندار ایلام: مردم بزرگ کارهای بزرگ می کنند‍ ‍ گراوند در جلسه با معارضان محلی پروژه های راهسازی بخش سیوان که در محل بخشداری برگزار شد گفت: مردم میشخاص نشان دادند که در طول نسلهای گذشته همواره اهل تعامل بوده و به همکاری و همیاری با دولت و نظام شهره اند. وی گفت: توسعه راه در هر منطقه ای سرمنشا خیر و برکت بوده از طرفی منجر به تسهیل در دسترسی به مرکز می شود و از طرفی زمینه ساز سرمایه گذاری های بزرگ و خروج از بن بست محرومیت می شود. 🔹گراوند با تقدیر از خرد جمعی حاکم در منطقه از همکاری و تعامل مردم با اجرای پروژه های عمرانی در بخش تشکر کرد. 🔹فرماندار ایلام در این جلسه با بیان اینکه تامین نیازهای مردم و فراهم آوردن زیرساخت های لازم برای توسعه وظیفه دولت است، گفت: همراهی و همیاری مردم با مسئولین همواره بسیاری از گره ها را باز کرده که خوشبختانه این سنت خوب مردم میشخاص همواره در طول نسل ها تداوم یافته است. 🔸درپایان این جلسه معارضین محلی پروژه کله کبود ضمن اعلام رضایت خود با ادامه و اجرای پروژه از زحمات استاندار، فرماندار، مدیر کل راه و شهرسازی و بخشدار تشکر کردند.

بازدید از بخش سیوان ودیدار با مردم
👈جانم را فدای امنیت روانی مردم میکنم

بازدید از بخش سیوان ودیدار با مردم

👈جانم را فدای امنیت روانی مردم میکنم 🔹 #فرماندار_ایلام گفت: امنیت روحی و روانی مردم ارتباط مستقیمی با ارامش، شیوه زندگی و نشاط اجتماعی مردم دارد، اگر کسی این نظم و امنیت پایدار را مختل کند با وی برخورد می شود. 🔹فرماندار ایلام در دیدار با مردم و بازدید از خطوط ارتباطی بخش #سیوان گفت:داشتن خطوط ارتباطی یکی از حداقل های زندگی روزمره مردم است که باید دستگاههای مرتبط در این زمینه کوشا باشند. 🔹گراوند با تاکید بر ایمن سازی شبکه مخابراتی و تسهیل در آنتن دهی بیان کرد: در جهت ایمن سازی فیبر نوری و توسعه خطوط ارتباطی ضرورت دارد مخابرات طرحی را تهیه و نسبت به زمینی کردن فیبر نوری و توسعه شبکه موبایل و اینترنت پرسرعت در منطقه اقدام نماید. 🔹فرماندار ایلام در پایان با اشاره به اینکه امروزه در عصر ارتباطات باید همگام با پیشرفت های جهانی حرکت کرد ابراز داشت: نمی توان به دلیل کمبود امکانات ویا نبود تجهیزات فرصت پیشرفت را از جوانان توانمند این منطقه گرفت. وی گفت:در دسترسی به پیشرفت های جهانی باید در شرایط برابری قرار داشته باشند. 🔹فرماندار ایلام با تاکید بر اتصال خطوط ثابت روستاهای قجر، چشمه داوی، شانکبود و زردآلوآباد خواستار تقویت آنتن دهی شبکه همراه اول در روستاهای بخش شد. لازم به ذکر است که به محض اطلاع از قطع ارتباط تلفن دهستان میشخاص، گراوند فرماندار ایلام علی رغم مشغله کاری در روز تعطیل به اتفاق معاون عمرانی فرمانداری و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در محل حضور یافت.

بازدید از روستاهای بخش سیوان ودیدار با مردم
چهارمین بازدید فرماندار ایلام از روستاهای بخش سیوان

بازدید از روستاهای بخش سیوان ودیدار با مردم

چهارمین بازدید فرماندار ایلام از روستاهای بخش سیوان فرماندار ایلام بعد از انتصاب برای چهارمین بار با هدف بررسی مشکلات منطقه وبرنامه ریزی برای رفع مشکلات و اطلاع از خواسته ها و نیازهای مردم در برنامه ده گردشی به سیوان سفر کرد و از نزدیک در جریان مشکلات روستاهای طولاب ، زردآلو آباد، محمودآباد، جعفرآباد، قجر، چشمه داوی و شانکبود قرار گرفت. در این بازدیدها فرماندار ضمن بیان بخشی از خدمات دولت تدبیر و امید در روستاها، از تلاشهای بی وقفه استاندار ایلام در پیگیری و اختصاص اعتبارات و رایزنی برای حل مشکلات مردم استان در سطح ملی تشکر کرد. فرماندار پس از بازدید از پروژه های عمرانی روستاهای بخش سیوان با مردم دیدار وگفتگو کردند و از نزدیک مسائل ومشکلات آنها را مورد بررسی قرار دادند. خیرالله گراوند در دیدار با مردم گفت: توسعه روستاها از مهمترین اولویت دولت است که در این خصوص همراهی و تعامل بیش از پیش مردم با مسئولین را می طلبد.

💫پیام تبریک فرماندار ایلام بمناسبت روز خبرنگار
روز خبر نگار گرامی باد

💫پیام تبریک فرماندار ایلام بمناسبت روز خبرنگار

💫پیام تبریک فرماندار ایلام بمناسبت روز خبرنگار گراوند فرماندار شهرستان ایلام در پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبرنگاران تبریک گفت. ایشان بیان کرد هفدهم مرداد به عنوان روز خبرنگار فرصت ارزشمندی است تا از جایگاه معنوی، زحمات و تلاشهای صادقانه اصحاب رسانه در مسیر اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به جامعه تقدیر به عمل آید. وی تلاش خبرنگاران را زمینه ساز آگاهی، شفافیت، تقویت اعتماد اجتماعی و ایجاد امیدواری و آرامش در جامعه بیان کرد و گفت امروز به این امر باید بیش از زمانی پرداخته شود. فرماندار ایلام در ادامه اظهار داشت: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه شهید محمود صارمی و تبریک این روز به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و فعالان عرصه اطلاع رسانی در استان، از توجه و اهتمام ویژه این عزیزان در انعکاس اخبار، اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و خدمات دولت و نظام ‌تشکر و قدردانی نموده، از درگاه خداوند متعال برای همگان  سلامتی و توفيق روز افزون مسئلت می نمایم. خیرالله گراوند فرماندار شهرستان ایلام

   نمایش آرشیو اخبار

گزارش تصویری هفته
آشنایی با استان ایلام
اینفوگرافیک
نمایش آرشیو اینفوگرافی
آمار بازدید کنندگان
نفر بازدید امروز
نفر بازدید دیروز
نفر بازدید هفته
بازدید ماه گذشته : بازدید کل : بازدید سال گذشته :