توقف
جلسه شورای اداری شهرستان، انتخابات
فرماندار ایلام: مبنای کار ما در انتخابات، قانون است.

جلسه شورای اداری شهرستان، انتخابات

فرماندار ایلام: مبنای کار ما در انتخابات، قانون است.   💫فرماندار در جلسه شورای اداری شهرستان با بیان اینکه مبنای کار ما در انتخابات، قانون است. به اهمیت برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخت و گفت برابر قانون همه  دستگاههای دولتی موظفند از همه امکانات سخت افزاری ونرم افزاری خود در برگزاری انتخابات با فرمانداری همکاری کنند.

جلسه شورای اداری، هفته بسیج
فرماندار در جلسه شورای اداری با ترویج تفکر بسیجی و کار برای رضای خدا به تمامی اهداف و قله های موفقیت دست خواهیم یافت.

جلسه شورای اداری، هفته بسیج

فرماندار در جلسه شورای اداری با ترویج تفکر بسیجی و کار برای رضای خدا به تمامی اهداف و قله های موفقیت دست خواهیم یافت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری، خیرالله گراوند ابتدای جلسه شورای اداری در سخنان خود با تبریک هفته بسیج به تبیین سخنان حضرت امام خمینی(ره) پرداخت و اظهار داشت: بنیانگذار کبیر انقلاب و موسس نهاد مردمی بسیج در ۵ آذر ۱۳۵۸ با درایت و هوشمندی تمام با تأسیس و تشکیل نهاد ۲۰ میلیونی بسیج،سالیان متمادی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را بیمه کرد.

💫هفتمین بازدید میدانی گراوند فرماندار ایلام و هیات همراه از روستاهای بخش چوار
تاکید فرماندار بر لزوم مشارکت خود مردم در ساخت و بهسازی روستا

💫هفتمین بازدید میدانی گراوند فرماندار ایلام و هیات همراه از روستاهای بخش چوار

💫هفتمین بازدید میدانی گراوند فرماندار ایلام و هیات همراه از روستاهای بخش چوار 💫گراوند فرماندار ایلام، جاسمی معاون هماهنگی و امور عمرانی فرمانداری، جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان و هیات همراه از روستاهای دهستان بولی بخش چوار جهت بررسی مسائل و مشکلات زیرساختی روستاها از جمله جاده دسترسی، آب شرب، ضعف آنتن دهی تلفن همراه برخی روستاها بازدید و با مردم منطقه دیدار و گفتگو کردند. ابتدای این بازدید فرماندار ایلام در جمع مردم این روستاها با اشاره به عزم جدی دولت تدبیر و امید در خصوص عمران و آبادانی و پیگیری مطالبات روستائیان بر اجرای بموقع پروژه های عمرانی و آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات اسفندماه سال جاری تاکید و اظهار داشت: روستائیان یکی از اقشار زحمتکش جامعه هستند و مسئولان باید برای رفع مشکلات آنان تلاش کنند. وی در ادامه با تاکید بر لزوم مشارکت خود مردم در ساخت و بهسازی روستا اظهارداشت: برای داشتن روستایی آباد باید اعضای شورا های اسلامی، دهیاران، مردم روستا با کمک به دولت در آبادانی روستا شرکت کنند. @shahrestaneilam

بازدید میدانی فرماندار از اجرای آسفالت جاده تجریان به بانخشک بخش چوار
فرماندار: ایکی از مولفه های توسعه ایجاد راههاست.

بازدید میدانی فرماندار از اجرای آسفالت جاده تجریان به بانخشک بخش چوار

بازدید میدانی فرماندار از اجرای آسفالت جاده تجریان به بانخشک بخش چوار با پی گیریها و بازدیدهای مستمر فرماندار جاده تجریان به بانخشک در حال اجرای آسفالت است.

جلسه کمیسیون کارگری شهرستان
تاکید فرماندار بر پرداخت مطالبات بحق کارگران

جلسه کمیسیون کارگری شهرستان

جلسه كميسيون كارگري شهرستان ایلام برگزار شد . جلسه كميسيون كارگري شهرستان به ریاست گراوند فرماندار ایلام و اعضاي اين كميسيون در محل فرمانداري برگزار شد. در اين نشست اهم مسائل و مشكلات كارگري شهرستان، از جمله پی گیری مطالبات کارگران سد گلال و کارکنان مشمول قانون کار تحت پیمان شرکت آفتاب تابان زاگرس فعال در دانشگاه علوم پزشکی بررسي شد .

   نمایش آرشیو اخبار

گزارش تصویری هفته
آشنایی با استان ایلام
اینفوگرافیک
نمایش آرشیو اینفوگرافی
آمار بازدید کنندگان
نفر بازدید امروز
نفر بازدید دیروز
نفر بازدید هفته
بازدید ماه گذشته : بازدید کل : بازدید سال گذشته :