توقف
شست کمیته حقوقی ستاد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی
فرماندار ایلام: اعضای کمیته حقوقی انتخابات بایستی جدیدترین قوانین ، مصوبات و دستور العملهای مرتبط با انتخابات را مورد مطالعه قرار دهند و از نحوه اجرای آنها در جریان برگزاری انتخابات آگاهی داشته باشند.

شست کمیته حقوقی ستاد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

نشست کمیته حقوقی ستاد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مرکز حوزه انتخابیه ایلام برگزار گردید. در این جلسه گراوند فرماندار ایلام و رئیس ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، سیروان، چرداول، مهران و ملکشاهی ،با اشاره به آگاهی اعضاء این کمیته از جدیدترین دستورالعمل های انتخاباتی تأکید کرد: اعضای کمیته حقوقی انتخابات بایستی جدیدترین قوانین ، مصوبات و دستور العملهای مرتبط با انتخابات را مورد مطالعه قرار دهند و از نحوه اجرای آنها در جریان برگزاری انتخابات آگاهی داشته باشند. وی در تشریح وظایف کمیته حقوقی انتخابات اظهار کرد: اعضای این کمیته بایستی نسبت به آگاهی بخشی قانون و حقوق انتخابات به عوامل برگزاری و مردم اهتمام لازم را داشته باشند . گراوند همچنین در خصوص تعامل این کمیته با سایر عوامل اجرایی انتخابات بیان داشت: همکاری مجّدانه با هیأت های متولی برگزاری انتخابات و سایر کمیته های مرتبط با انتخابات شهرستان می بایست تعاملی دوسویه و مبتنی بر هم اندیشی باشد . در ادامه این نشست هر یک از اعضاء کمیته حقوقی پیشنهادات و نکته نظرات خود را بیان کردند .

نشست فرماندار با مسئولین کمیته های ستاد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلام
فرماندار: تلاش برای برگزاری انتخاباتی سالم با حضور حدکثری مردم

نشست فرماندار با مسئولین کمیته های ستاد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلام

نشست هم اندیشی اعضای ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به ریاست گراوند فرماندار و رئیس ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، سیروان، چرداول، مهران و ملکشاهی و مسئولین کمیته های ستاد انتخابات برگزار شد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات مرکز حوزه انتخابیه ایلام؛ گراوند با بیان اینکه عامل موفقیت در یک سازمان داشتن اطلاعات است، بیان داشت لازمه اجرای قانون، تسلط بر آن است و اعضای ستاد باید با قوانین مختلف انتخابات کاملا آگاه و بر آن مسلط باشند. ایشان در ادامه تاکید کرد: چهار اصل مهم در انتخابات زمینه سازی برای مشارکت حداکثری، قانون مداری، امانت داری و بی طرفی است که همه ما باید این اصول را رعایت و سرلوحه کار خود قرار دهیم. وی ابراز امیدواری کرد با تلاش و همدلی که بین همه مسئولان و دست اندرکاران است شاهد برگزاری انتخاباتی با حضور حداکثری، قانونمند، سالم و باشکوه اسفندماه در مرکز حوزه انتخابیه ایلام خواهیم بود.

نشست بررسی زیر ساختهای انتخابات 98
فرماندار برتقویت زیرساختها درحوزه مختلف برای برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور با حضور حداکثری مردم تاکید کرد.

نشست بررسی زیر ساختهای انتخابات 98

فرماندار برتقویت زیرساختها درحوزه مختلف برای برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور با حضور حداکثری مردم تاکید کرد. گراوند در نشست ستاد انتخابات که با محوریت تقویت زیرساختهای انتخابات برگزار شد اظهار كرد: زیرساخت های لازم برای برگزاری انتخابات در مرکز حوزه انتخابیه ایلام فراهم است.

افتتاح زیر گذر رسالت شهر ایلام در هفته دولت
با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور.

افتتاح زیر گذر رسالت شهر ایلام در هفته دولت

امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در مراسم افتتاح زیرگذر رسالت شهر ایلام: 🔹۸ سال ایلام درگیر جنگ بود عملا مجالی برای کار عمرانی در این دیار نبود، اما مردم این دیار لحظه ای در دفاع از کشور کم نگذاشتند؛ آنها دین خود را به نظام و انقلاب و کشور ادا کرده اند و امروز نوبت ما است که جواب این همه رشادت و فداکاری و ایثارگری ایلامیان را بدهیم. 🔹امروز ۲۲۹ پروژه به مناسبت هفته دولت در ایلام افتتاح و کلنگ زنی می شود اما قسمت اعظم پروژه های مهم استان در سفر رئیس جمهور محترم به استان ایلام افتتاح و کلنگ زنی می شود و این حداقل کاری است که می توانیم در مقابل عظمت و شکوه مردم ایلام انجام دهیم. 🔹لازم می دانم اینجا از یک سال کار و تلاش مسئولان استان و در راس آن استاندار پرتلاش و توانمند ایلام تشکر و قدردانی کنم.

افتتاح نمایشگاه توانمندی های تشکل ها و سازمان های مردم نهاد استان ایلام
با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور

افتتاح نمایشگاه توانمندی های تشکل ها و سازمان های مردم نهاد استان ایلام

افتتاح نمایشگاه توانمندی های تشکل ها و سازمان های مردم نهاد استان ایلام با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور و استاندار ایلام، معاونین استانداری، فرماندار ایلام، سازمانهای مردم نهاد و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی.

   نمایش آرشیو اخبار

گزارش تصویری هفته
آشنایی با استان ایلام
اینفوگرافیک
نمایش آرشیو اینفوگرافی
آمار بازدید کنندگان
نفر بازدید امروز
نفر بازدید دیروز
نفر بازدید هفته
بازدید ماه گذشته : بازدید کل : بازدید سال گذشته :