توقف
💫هفتمین بازدید میدانی گراوند فرماندار ایلام و هیات همراه از روستاهای بخش چوار
تاکید فرماندار بر لزوم مشارکت خود مردم در ساخت و بهسازی روستا

💫هفتمین بازدید میدانی گراوند فرماندار ایلام و هیات همراه از روستاهای بخش چوار

💫هفتمین بازدید میدانی گراوند فرماندار ایلام و هیات همراه از روستاهای بخش چوار 💫گراوند فرماندار ایلام، جاسمی معاون هماهنگی و امور عمرانی فرمانداری، جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان و هیات همراه از روستاهای دهستان بولی بخش چوار جهت بررسی مسائل و مشکلات زیرساختی روستاها از جمله جاده دسترسی، آب شرب، ضعف آنتن دهی تلفن همراه برخی روستاها بازدید و با مردم منطقه دیدار و گفتگو کردند. ابتدای این بازدید فرماندار ایلام در جمع مردم این روستاها با اشاره به عزم جدی دولت تدبیر و امید در خصوص عمران و آبادانی و پیگیری مطالبات روستائیان بر اجرای بموقع پروژه های عمرانی و آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات اسفندماه سال جاری تاکید و اظهار داشت: روستائیان یکی از اقشار زحمتکش جامعه هستند و مسئولان باید برای رفع مشکلات آنان تلاش کنند. وی در ادامه با تاکید بر لزوم مشارکت خود مردم در ساخت و بهسازی روستا اظهارداشت: برای داشتن روستایی آباد باید اعضای شورا های اسلامی، دهیاران، مردم روستا با کمک به دولت در آبادانی روستا شرکت کنند. @shahrestaneilam

بازدید میدانی فرماندار از اجرای آسفالت جاده تجریان به بانخشک بخش چوار
فرماندار: ایکی از مولفه های توسعه ایجاد راههاست.

بازدید میدانی فرماندار از اجرای آسفالت جاده تجریان به بانخشک بخش چوار

بازدید میدانی فرماندار از اجرای آسفالت جاده تجریان به بانخشک بخش چوار با پی گیریها و بازدیدهای مستمر فرماندار جاده تجریان به بانخشک در حال اجرای آسفالت است.

جلسه کمیسیون کارگری شهرستان
تاکید فرماندار بر پرداخت مطالبات بحق کارگران

جلسه کمیسیون کارگری شهرستان

جلسه كميسيون كارگري شهرستان ایلام برگزار شد . جلسه كميسيون كارگري شهرستان به ریاست گراوند فرماندار ایلام و اعضاي اين كميسيون در محل فرمانداري برگزار شد. در اين نشست اهم مسائل و مشكلات كارگري شهرستان، از جمله پی گیری مطالبات کارگران سد گلال و کارکنان مشمول قانون کار تحت پیمان شرکت آفتاب تابان زاگرس فعال در دانشگاه علوم پزشکی بررسي شد .

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان در روستای سرطاف(شهرک شهید کشوری)
رویکردی جدید در خدمات رسانی و میز خدمت بین مردم.

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان در روستای سرطاف(شهرک شهید کشوری)

رویکردی جدید در خدمات رسانی و میز خدمت بین مردم. برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان در روستای سرطاف(شهرک شهید کشوری) به منظور بررسی میدانی و مشکلات زیرساختی بخش مرکزی به ویژه روستای سرطاف جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست گراوند فرماندار ایلام و با حضور معاونین فرمانداری، بخشدار مرکزی، مدیران شهرستان، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا در مسجد فاطمه الزهرا (س) روستا برگزار گردید که ضمن بازدید از زیرساختهای روستا تصمیماتی اتخاذ گردید توجه به بهداشت و درمان بررسی استقرار رادیو گرافی دندان و خدمات حوزه سلامت -آسفالت معابر _احداث کانال و هدایت آبهای سطحی _شانه سازی و بهسازی مسیر حدفاصل میدان قران تا ورودی روستا -آمادگی مدیران جهت مقابله با بحران بخصوص در بارندگیهای فصل پاییز و.. قسمتی از مصوبات جلسه مذکور بود. در ادامه فرماندار ضمن تشریح بخشی از خدمات دولت تدبیر و امید در آبادانی روستاها از حمایتهای استاندار و همراهی مردم در برگزاری حماسه اربعین تقدیر کرد. گفتنی است این اقدام فرماندار در بررسی میدانی مشکلات و حضور مدیران شهرستانی در محل رویکرد جدیدی بوده و رضایتمندی مردم را در به دنبال دارد. @shahrestaneilam

نشست کارگروه تخصصی اجتماعی فرهنگی شهرستان
فرماندار ایلام: ایجاد نشاط در جامعه از اولویتهای دولت تدبیر وامید است

نشست کارگروه تخصصی اجتماعی فرهنگی شهرستان

فرماندار ایلام: ایجاد نشاط در جامعه از اولویتهای دولت تدبیر وامید است فرماندار ایلام گفت:ایجاد نشاط در جامعه از اولویتهای دولت تدبیر وامید است به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری ایلام، خیر الله گراوند درنشست کارگروه تخصصی اجتماعی فرهنگی شهرستان با تاکید برتوجه به مناطق حاشیه نشین وضرورت نیازسنجی وبرنامه ریزی برای حل مشکلات این مناطق خواستارهماهنگی وتعامل دستگاههای فرهنگی، خدمات رسان وبخش خصوصی شد. وی تصریح کرد: اگر چه امروزه پدیده حاشیه نشینی زمینه ساز بروز آسیب های اجتماعی بسیاری برای مناطق درگیر است، اما انجام مطالعات تحقیقاتی و پژوهشی و فراهم اوردن زیرساخت های ضروری در این نقاط می تواند منجر به توانمندسازی این مناطق شود. فرماندار ایلام گفت: توجه نکردن به این معضل اجتماعی می‌تواند پیامدهای منفی متعددی را هم برای ساکنان این مناطق و هم برای جامعه داشته باشد اما نباید اجازه داد که تفکرات منفی در جامعه شکل بگیرد و منجر به افزایش نا امیدی مردم و بدبینی مردم به دولت و نظام شود. وی افزود: اگر چه مناطق حاشیه نشین شاید غیر قانونی شکل گرفته باشند اما دسترسی به امکانات مناسب شهری، بهداشتی، مسکن، آموزشی و رفاهی حق ساکنان ان مناطق است که باید دستگاههای خدمات رسان این مهم را پیگیری نمایند. گراوند درپایان ضمن تقدیراز شهرداری و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ایلام بخاطر ایجاد فضای پر نشاط در جامعه وبرگزاری جشنها و مراسمات در محلات مختلف شهر ایلام بیان داشت: تزریق امید به جامعه و ایجاد روحیه نشاط می تواند زمینه ساز کاهش بسیاری از آسیبهای اجتماعی گردد.

   نمایش آرشیو اخبار

گزارش تصویری هفته
آشنایی با استان ایلام
اینفوگرافیک
نمایش آرشیو اینفوگرافی
آمار بازدید کنندگان
نفر بازدید امروز
نفر بازدید دیروز
نفر بازدید هفته
بازدید ماه گذشته : بازدید کل : بازدید سال گذشته :